خانه / مقالات / بازگشت

بازگشت

نام مقاله: بازگشت

موضوع: اطلاع رسانی به اعضای سایت مدرسه آرزوها و رهامِل

نویسنده: آزاد


به نام حقی که پس از او و قبل از او حقیقتی وجود نداشته است. اوست که حقیقت مطلق آفرینش است.

درگذشت آنچه از گذشته بوده‌ایم ما را به جایگاه جدیدی فرامی‌خواند از پس آن اندیشه‌ای جهانی پدیدار می‌گردد و آنچه از آن به جهان دیگر ما را می‌برد جهان گذشته، جهان مردگان ما می‌شود. آیا تاکنون فکر کرده‌اید که چند جهان را سپری کرده‌اید؟ و آیا تاکنون فکر کرده‌اید که جهان های گذشته شما به کجا رفته‌اند و چگونه شما توانستید جهان جدیدی را تجربه کنید؟ درباره‌ی تمام این‌ها در کتاب سخن از ما بیان می‌شود و اکنون جای دارد در این مقاله درباره‌ی بازگشت سخن بگوییم.

 

مدتی است که سخن درباره‌ی آنچه باید گفته شود، گفته شد و همچنان ترس بر جان‌ها حاکم شد تا اینکه خداوند آمد و جان را از جهان آزاد و روح را به تسلی خاطر عشق فرستاد و جان تو را به نیمه رساند تا دریابی قدر آنچه تاکنون نوشته‌شده است. پیکره‌ی جهان تو از عشق زاده شد و چگونه فریب خوردی که تو عشق نیستی و باید عشق شوی درحالی‌که عشق هستی و باید عاشق شوی و همه این مدت برای تو می‌اندیشیم تا تو را به مزد این لحظه برسانیم و اینکه بازگشت ممکن نبود زیرا نیاز بر مبنای آن نبود و حال که تشنه گرفتن هستید آغازی دیگر را شروع می‌کنیم و به همه آن تنهایی‌هایت پایان می‌دهیم پس می‌گوییم: سلام ای دوست، سلام ای آشنا، سلام ای همیشگی و سلام ای با ما همراه.

 

درگذشته آنچه داشتی برایت ثمره‌ای دوچندان می‌داد که یا از آن، تو را خوش می‌آمد یا از آن، تو را خوش نمی‌آمد ولی هر چه بود از خود تو بود. پس سپاس ایزدی را که در جستجوی انسانی می‌گردد که خودش را می‌پذیرد با هرچه هست و خدایی که انسان‌ها را به آنچه هستند عاشق است و به آنچه می‌خواهند شوند. عشق را ممکن نیست زیرا خداوند حضور و اکنون است نه خداوند فردا و غیرممکن‌ها، پس به آنچه هستید سر بلند کرده و قامت، ایستاده دارید و خدای خود را سپاس گویید زیرا شمارا هم‌اکنون عشق می‌ورزد و هم‌اکنون بر گونه‌های شما بوسه لالایی می‌نوازد.

 

بازگشت

 

و این حکایت بازگشت آزاد است ازآنچه در بند می‌بینید رها شوید تا تجربه‌ی این بازگشت را در مراحل زندگی خود دریابید و ببینید که درباره هرچه سخن گفته می‌شود بیشتر شمارا به ادراکی می‌رساند که بتوانید خود را ببینید. سایت ما یک آینده است که تو خود را در آن می‌بینی، این رهایی از بند گذشته توست تا به خدای یکتا برسی و بتی را که می‌پرستیدی. ابراهیم می‌گوید: بشکن و تو بشکن و آنچه باید از آن بگذری بگذر. گروه و تیم آزاد تشکیل‌شده از افرادی عاشق، خالص و تنهاست که خداوند را می‌پرستند و از او یاری می‌جویند و کسی را تنهای او نمی‌دانند و تو خواننده عزیز، اگر چنین کنی پس بدان که نعمت خداوند عشق است و وقتی عشق وارد بر تو می‌شود همه‌چیز در پیرامونت بدون اراده تو تغییر می‌کند.

 

خداوند در خانه دلت می‌نشیند و گروه آزاد آن را در تو تقویت می‌کند و سپاس. خداوندی که توانست عشق را به کرسی محبت بنشاند و آنچه در دل دارید را برایتان آشکار کند و آنچه در پی آن هستید را بر شما گوارا گرداند و خداوند نیازمند نیست. او حکیمی خردمند است و در پی جاه و جلال و توجه و نظافت نیست. او صاحب اندیشه و خرد است، او صاحب عشق و نتیجه است، پس مدتی کوتاه ایستاد و نگریست که بشر چه کند و تو چه کردی؟ مدتی که مدرسه آرزوها را ساکت می‌دیدی و بدان آنگاه گروه مدرسه آرزوها در پی ساختن تشکیلاتی بر مبنای مهر بود تا بتواند اندیشه‌هایت را به‌سوی ثروت هدایت کند تا طعم آرامش را بچشی و نگذارد در دردهایت، جسمت را ترک کنی. این بقیه ماجراست و این گروه آزاد را آغاز کرد تا بتواند آنچه حق است ادای دین کند و خود را در بند نگهداری عشق رها کنید و از خودباوری به دیگر باوری برسید و از خود عاشقی به دیگر عاشقی برسید و از خودپرستی به دیگر پرستی برسید و این جایگاه انسانی است که رهایی را در دل خود آغاز می‌کند و آغاز یک پایان می‌شود.

 

با تشکر از آزاد خردمند بابت اطلاع رسانی گروه جدیدش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان دوره آنلاین پول های آغشته